! !
, - , 15 2007 . , , :)

Jak zarejestrowac sie na forum
 
macie3k

Offline:
: 36
:
: 321
: 21.09.2005

# : 17.12.2005 - 23:08

czyli poradnik dla nieznających grażdanki (zwanej potocznie cyrylicą) Smile

1. Klikamy w link w górnej-prawej części strony


2. Wyświetlają się warunki rejestracji
:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).
Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Aby się zarejestrować, należy zaakceptować warunki klikając w link


3. W formularzu rejestracyjnym wpisujemy po kolei: nick, e-mail i dwukrotnie hasło


4. W polu zmieniamy Belarusian na Polish i klikamy


5. Jeśli wszystko poszło dobrze, to powinniśmy otrzymać następujący komunikat:
:
, . , .

Wtedy klikamy na link w górnej-prawej części ekranu


I logujemy się wpisując podane przy rejestracji nick i hasło

Jeśli nie chcemy logować przy każdym wejściu na forum, zaznaczamy


Niestety, w związku z tym, że forum używa kodowania Cyrylica (Windows1251) - zamiast polskich liter pojawiają się "krzaczki". Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się wyeliminować ten problem, niemniej pewne ograniczenia pozostaną - prosimy o nieużywanie polskich liter w polu Skąd oraz w tytułach wątków.


W przypadku jakichkolwiek problemów - piszcie na 3k@nrm.art.pl lub na gadu-gadu 4846949.
E-mail