Адзенне з сімболікай НРМ

Усе акцыі, якія ладзяцца Незалежным Рэспубліканскім Саюзам Моладзі — фан-клюбам N.R.M.

Moderators: Мікалай, Андрэй, Alonka

Post Reply
Liaksey
Сябар
Posts: 23
Joined: 8.04.2007 - 00:57
Location: Менск

Адзенне з сімболікай НРМ

Post by Liaksey »

Я жадаю набыць адзенне з сімболікай НРМа. Шукаў на Ждановічах.. Хтосьці адказаў што адзёжу вязуць у Маскву там распаўсюджваюць..Хтосьці сказаў што няма зусім.. Але потым я заўважыў дзяўчыну яна мне адказала што майкі і байкі з сімболікай былі зусім даўно у двухтысячным годзе аж... Мне гэта вельмі не падабалась...
Але потым яна мне адказала што калі я вельмі моцна жадаю атрымаць байку то я павінен напісаць самаму Лявону Вольскаму на е-маіл каб ён для мяне зрабіў майку з сімболікай ці чым небудзь яшчэ...(за грошы канешне).. У мяне ўзнікла два пытання:
1Дзе, не беспокоя( запамятавая пераклад) гурт НРМ, атрымаць адзенне з яе сімболікай.
2 Які е-маіл вольскага?
Прабачьце мяне калі ласка.. за тревогу и неточный перевод
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Liaksey, Лявон дакладна нічога рабіць ня будзе :lol: . Звычайна цішоткі прадаюцца на Басовішчы. Таксама раней можна было на быць на сядзібе БНФ і ў Янака, які дыскі распаўсюджвае. Цяпер ужо ня ведаю. Здаецца мне, Вам прасьцей самому зрабіць ;) .
And I'm sorry for just being me...
User avatar
Zap
Сябар
Posts: 535
Joined: 27.09.2005 - 14:01
Location: Менск

Post by Zap »

Другі наклад фанклюбаўскіх цішотак так і зьнік у гісторыі, не надрукаваўшыся..
irc.by #nrm
User avatar
Marnatrauny
Сябар
Posts: 279
Joined: 27.08.2006 - 18:16
Location: Менск, Рэспубліка НРМ
Contact:

Post by Marnatrauny »

Дарэчы, чаму ж яшчэ ніхто не здагадаўся актыўна выпускаць вопратку з сымболікай беларускіх гуртоў? Чаму на тых жа ждановічах толькі замежныя гурты? Ня тое, каб гэта была "залатая жыла", але ж крама, у якой будзе сымболіка беларускіх гуртоў, будзе нядрэнна зарабляць...
На небi трохи тепло, пiд небом трохи зимно нам всiм... (© Скрябін)
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

alex_aerson wrote: Ня тое, каб гэта была "залатая жыла", але ж крама, у якой будзе сымболіка беларускіх гуртоў, будзе нядрэнна зарабляць...
Ага, з Пітам Паўлавым дамоўцеся спачатку...
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Андрэй, ага, Піт сам усё намалюе і будзе прадаваць сам!
Liaksey
Сябар
Posts: 23
Joined: 8.04.2007 - 00:57
Location: Менск

Post by Liaksey »

Cikava bylo b kali ministry zrabili drugi naklad majek
Post Reply