"Песні свабоды-2" + Караткевіч

Абмяркаваньне ўсіх беларускіх навінаў і падзеі: палітыка, спорт, забавы, прыватнае жыцьцё і г.д.

Moderators: Мікалай, Alonka

User avatar
Iкс
Сябар
Posts: 406
Joined: 27.09.2005 - 16:28
Location: Менск, АНГАРСКАЯ-2
Contact:

Post by Iкс »

Учора атрымаў дыск. СУПЕР! Хто б тут што не гундзеў аб паўторах. А "Ворагам" ўвогуле афігенна.
drapeznik, я магу падыйсцi ў пятніцу проста дзеля знаёмства. Можа яшчэ хто з НРСМ з'явіцца
Галодны крук
Чуе сьвежую кроў.
Свята брудных рук,
Свята чыстых зубоў.
Image
User avatar
VOLNY
Сябар
Posts: 253
Joined: 27.05.2006 - 21:19
Location: Менск

Post by VOLNY »

Мне з новага "Час прыйшоў" больш за ўсё торкнуў. А ўвогуле шмат левых песень: пляц Францыска, наша ўскраіна, літс да сястры. У такіх моцных гуртоў ёсць кампазыцыі, якія больш пасуюць да такой складанкі
хрысціна
Сябар
Posts: 16
Joined: 19.07.2006 - 14:07
Location: Мінск

Post by хрысціна »

на ўкус і цвет таварышаў нет:) мне напрыклад вельмі впадабаліся тры песні: Ворагам, пляц Францыска і фабрыка сноў!
хрысціна
Сябар
Posts: 16
Joined: 19.07.2006 - 14:07
Location: Мінск

Post by хрысціна »

а наконт 99% паспрабуб не згадзіцца, я ведаю дастаткова людзей, якія да палітыкі ніякіх адносін не маюць, але беларускую музыку яны пазнаюць праз г э т ы дыск, праз дыск" песні свабоды" ведаюць амаль ўсе, таму гэта добрая прапаганда добрай беларускай музыкі.
User avatar
drapeznik
Сябар
Posts: 106
Joined: 20.06.2006 - 11:24
Location: Менск
Contact:

Post by drapeznik »

Iкс wrote:Учора атрымаў дыск. СУПЕР! Хто б тут што не гундзеў аб паўторах. А "Ворагам" ўвогуле афігенна.
drapeznik, я магу падыйсцi ў пятніцу проста дзеля знаёмства. Можа яшчэ хто з НРСМ з'явіцца
Падыходзь. Я сустракаюся з сябрамі а 18ай гадзіне каля магазіна "Акіян", што ля плошчы Перамогі. Калі гэта цябе не задавальняе, я кіну табе цыдулькай свой нумар "магільнага".
User avatar
Michel Angelo
Сябар
Posts: 44
Joined: 16.06.2006 - 16:02
Location: Менску

Post by Michel Angelo »

Складанка так сабе, Без Білета, Б.Н., Zet +, а астатняе і слухаць не вельмі хацелася :?
Трахні
Трахні мяне
Трахні
Трахні яшчэ
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

хрысціна wrote:праз г э т ы дыск, праз дыск" песні свабоды" ведаюць амаль ўсе, таму гэта добрая прапаганда добрай беларускай музыкі.
бедная-бедная беларуская музыка. праз адзін, усяго адзін дыск можна даведацца на яе ўсю...
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Michel Angelo, дык, можа, усё ж такі трэба было паслухаць? А раптам спадабалася б ;)
And I'm sorry for just being me...
User avatar
Michel Angelo
Сябар
Posts: 44
Joined: 16.06.2006 - 16:02
Location: Менску

Post by Michel Angelo »

Alonka, паслухаць я та паслухаў, ня тое што б дрэнна, але песні можна было б і палепей падабраць :?
Трахні
Трахні мяне
Трахні
Трахні яшчэ
Post Reply