НРСМ - БРСМ

Абмяркаваньне ўсіх беларускіх навінаў і падзеі: палітыка, спорт, забавы, прыватнае жыцьцё і г.д.

Moderators: Мікалай, Alonka

User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

Юрась wrote:Kascjuszka, нейкі прыпод (Сакалоўская здаецца) нам расказваў пра гэта. Круць! Яна зрабіла з цябе героя!
прыемна:)
файных гісторый было дахалеры, напрыклад, як на першым курсе я паснуў на геаграфіі, зайшла Барысевіч (мая заведуючая), пачала мяне будзіць, але так і не дабудзілась:))
N9Che-Sny
Сябар
Posts: 11
Joined: 6.06.2006 - 09:08
Location: Менск

Post by N9Che-Sny »

Памятаю, калісьці, аднагрупнікі й сябры, бачачы у мяне розныя значкі "я V Беларусь" (з сэрцам з "Нар. Альбома"), пыталіся дзе можна йх атрымаць... Зараз амаль усе яны йх маюць, больш за тое частка зьмяніла палітычныя погляды. Вось так - усё пачынаецца з значкоў) Такая ж самая гісторыя была й з налепкамі й значкамі "за свабоду".
А ў нас у брсм ніхто не патрабаваў уступіць (ні да 11-га класа, ні пасьля). Але ж вельмі цяжка было бачыць як па калідорам носяцца хлопчыкі й дзяўчынкі ў ч/з гальштучках.( :(
Last edited by N9Che-Sny on 14.09.2006 - 19:43, edited 1 time in total.
User avatar
Ultrabelarus
Сябар
Posts: 280
Joined: 24.07.2006 - 16:01
Location: г.Менск

Post by Ultrabelarus »

Ось у вас нейк было добра...
А цяперашняе пакаленьне...
Ну ці можа ў нас дырэктарка такая лукамолка-вар'ятка, але дастала ўжо канкрэтна.
Нас мiльёны, нас дахалеры!
User avatar
Kat
Сябар
Posts: 315
Joined: 7.04.2006 - 14:08
Location: Belarus, Mensk

Post by Kat »

калі я ў школе вуылася, там была каморка, дзе можна было цудоўна пасядзець, абмеркаваць надзённыя пытанні пад піва і добрую музыку. а зараз заходзіла ў госьці ў сваю гімназію- у гэтай каморцы зараз музэй СССР і лукамола... усё ў лепшых традыцыях. :(
"Fifteen men on the dead man's chest--
...Yo-ho-ho, and a bottle of rum!
Drink and the devil had done for the rest--
...Yo-ho-ho, and a bottle of rum!"
User avatar
Юрый
Сябар
Posts: 32
Joined: 28.03.2006 - 23:51
Location: Miensk

Post by Юрый »

Kascjuszka wrote:
Юрась wrote:Kascjuszka, нейкі прыпод (Сакалоўская здаецца) нам расказваў пра гэта. Круць! Яна зрабіла з цябе героя!
прыемна:)
файных гісторый было дахалеры, напрыклад, як на першым курсе я паснуў на геаграфіі, зайшла Барысевіч (мая заведуючая), пачала мяне будзіць, але так і не дабудзілась:))
Kascjuszka, у мяне сябар вучыўся у палітэхнічным каледжы паўгады і таксама расказваў многа прыкольных гісторый, як яны здзекваліся з настаўнікаў і ў тым ліку з Барысевіч... але ён забраў дакументы праз паўгады... :) )))
Нас мільёны, нас дахалеры!!
User avatar
Юрый
Сябар
Posts: 32
Joined: 28.03.2006 - 23:51
Location: Miensk

Post by Юрый »

Kascjuszka,дарэчы, ты ня ведаеш такога чалавека, як Марат Вечар? Ён зараз вучыцца на 3 курсе здаецца...
Нас мільёны, нас дахалеры!!
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

Ultrabelarus wrote:Ось у вас нейк было добра...
А цяперашняе пакаленьне...
Ну ці можа ў нас дырэктарка такая лукамолка-вар'ятка, але дастала ўжо канкрэтна.
Да іх трэ ставіцца з гумарам, яны ж таксама людзі:))) толькі з адной паловаю мазгоў, бо за луку:))))
User avatar
Аndrэй
Сябар
Posts: 54
Joined: 6.12.2005 - 22:22
Location: Наваполацак

Post by Аndrэй »

А ў нас у школе БРСМаўцы зусім абарзелі.Сьцягнулі ў N.R.M. песьню "тры чарапахі", зрабілі яе сваім гімн і сядзяць задаволеныя,ёлупні :evil:
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

няхай! мо паразумеюцца!
Guest

Post by Guest »

Аndrэй wrote:А ў нас у школе БРСМаўцы зусім абарзелі.Сьцягнулі ў N.R.M. песьню "тры чарапахі", зрабілі яе сваім гімн і сядзяць задаволеныя,ёлупні :evil:
Ну ни хрена ж себе!!! Ты чем не доволен??? Енто ж круто! :!: :shock:
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

нрм у массы!
Post Reply