Канцэрт у Арэне 14.05

Zet — гурт, на які пэўны ўплыў аказвае Лявон Вольскі.

Moderators: Мікалай, Alonka

User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Малайчынка wrote:
Alonka wrote:Малайчынка, думаеце, я на столькі бяздарны кіраўнік гурта, што не пралічыла ўсе магчымасьці запісу кружэлкі? Ёсьць столькі розных "але", што некаторыя звычайныя рэчы за мяжой у нашай краіне ператвараюцца ў мары :( .
Так вы ещё и руководитель группы?!?!?!? Поздравляю!!! (я это серьёзно!!!) Знаете, есть такое выражение:"Кто хочет, тот всегда найдёт!"
Дзякую. Вось мы і шукаем :lol: .
And I'm sorry for just being me...
Малайчынка
Сябар
Posts: 52
Joined: 8.05.2007 - 22:29
Location: Мінск

Post by Малайчынка »

Alonka wrote:
Малайчынка wrote:
Alonka wrote:Малайчынка, думаеце, я на столькі бяздарны кіраўнік гурта, што не пралічыла ўсе магчымасьці запісу кружэлкі? Ёсьць столькі розных "але", што некаторыя звычайныя рэчы за мяжой у нашай краіне ператвараюцца ў мары :( .
Так вы ещё и руководитель группы?!?!?!? Поздравляю!!! (я это серьёзно!!!) Знаете, есть такое выражение:"Кто хочет, тот всегда найдёт!"
Дзякую. Вось мы і шукаем :lol: .
Не, серьёзно, если Вы руководитель группы, то почёт Вам и хвала за то, что Вы находите время посидеть на форуме!!! Буду знать к кому обращаться за информацией :D , а то я как-то уже съездил в клуб "аРЕНУ" на концерт НРМ,
который проходил в ресторане "Вояж" - туда я тоже попал!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

http://nn.by/index.php?c=ar&i=8856

фота рэпартаж с канцэрту
Post Reply