А есть ли среди вас члены БРСМ? :)

Розныя тэмы, якія ня тычацца музыкі і краіны :)

Moderators: Мікалай, Alonka

User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

Michal.on wrote:А я сёньня даведаўся, што я сябра БРСМ!
Прыходжу ў інтэрнат- я жыву ў пакоі са старшынём ( ці якія ў іх там пасады) БРСМ- і ён мне:
-Поздравляю, ты член БРСМ!
Першая рэакцыя- падумаў, што гэта жарт, другая, натуральна,- я ў ахуе. Ён глядзеў сьпіс "членов" БРСМ- аказалася і я там.
Так што гэтае пытаньне, панове, можа і недарэчнае, хто ведае- ці ня "вступілі" вас у БРСМ.
З.Ы.: да сёньняшняга дня нават не зьвяртаў увагі на гэны топік...
З.З.Ы.: а хлопец, у прынцыпе нармалёвы- каб толькі меней матам лаяўся...
як гідка чытаць... я ўявіў сябе ў тваёй скуры - адразу па фэйсу і плунуць.. ён яшчэ жывы?
User avatar
Michal.on
Сябар
Posts: 39
Joined: 20.12.2006 - 00:52
Location: Ліда

Post by Michal.on »

Дык ня ў ім жа справа...
Хаця маральна- напэўна ўжо не...
С неба на голову мне падают доски, из носа моего течет керосин. С детства я ненавижу русских (хоть в этом я с русскими един)
Na9eja
Сябар
Posts: 34
Joined: 3.05.2007 - 20:58
Location: наваполацк

Post by Na9eja »

Kascjuszka wrote:Мярзотнікі ё сярод і брсму і апхазіцыі, і сярод прыхільнікаў нрму. У сям'і ня бяз уроду, як вядома. Справа ў тым, што брсм - арганізацыі, на мэце якой выхаваньне мярзотнікаў і халуёй! Адзін раз у дзярмо ўступіш - больш ніколі ў жыцьці не адмыесься. Годнасьць трэба выхоўваць з юнацтва.
З тых людзей, што з'яўляюцца сябрамі брсма ня ведаю нікога, хто б шчыра верыў у гэтую чуш . З гэтымі людзьмі спрабую не размаўляць - ад іх ужо пачынае сьмярдзець!

Падумайце над гэтым.
ОЙ,ДЗЯКУЙ.РОДНЕНЬКІ!!!!! :(
Angellini
Сябар
Posts: 13
Joined: 30.10.2005 - 15:28
Location: Наваполацак

Post by Angellini »

Na9eja wrote:
Kascjuszka wrote:Мярзотнікі ё сярод і брсму і апхазіцыі, і сярод прыхільнікаў нрму. У сям'і ня бяз уроду, як вядома. Справа ў тым, што брсм - арганізацыі, на мэце якой выхаваньне мярзотнікаў і халуёй! Адзін раз у дзярмо ўступіш - больш ніколі ў жыцьці не адмыесься. Годнасьць трэба выхоўваць з юнацтва.
З тых людзей, што з'яўляюцца сябрамі брсма ня ведаю нікога, хто б шчыра верыў у гэтую чуш . З гэтымі людзьмі спрабую не размаўляць - ад іх ужо пачынае сьмярдзець!

Падумайце над гэтым.
ОЙ,ДЗЯКУЙ.РОДНЕНЬКІ!!!!! :(
Да не бяры ты гэта да галавы. Забей ты на гэта ўсё, даўно ўжо казалі. З тваіх словау можна падумаць, быццам бы ты нарадзілася брсм-аўкай і цяпер спрабуеш апраўдацца. Ну кожны ў жыцці памыляецца. ЗАБЕЙ НА ГЭТА. І ЎСЁ БУДЗЕ ДОБРА!
Post Reply