22 верасьня: канцэрт у "СоюзONline"

Сайд-праект Лявона Вольскага — Крамбамбуля.

Moderators: Мікалай, Alonka

Post Reply
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

22 верасьня: канцэрт у "СоюзONline"

Post by Slaver »

22 верасьня адбыўся "жывы" канцэрт гурту Крамбамбуля у інтэрнэт-кавярне "СоюзONline". Хто быў на гэтае імпрэзе? Як прайшла яна? Цікава паслухаць Вашыя меркаваньні (асабліва цікава тым, хто там ня быў, як я :)).
Картман

Post by Картман »

супер!
Звук на вышыні. Вельмі цёплы такі канцэрт.
Дайце фотак!
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Нейкія магнітныя буры былі. Лявон паўсонны. Хто быў, можа мне патлумачыць, што рабіў барабуля Крамбамбулі падчас другога адзяленьня ў залі, бо я не пасьпела заўважыць?! :) Дарэчы, пасьля канцэрту Лявона спрабавала ізнасілаваць нейкая дзяўчына (яна так і сказала - хачу Вас ізнасіліваць)! Яна забегла да яго ў грымэрку, пазнаёмілася і зачыніла дзьверы... Не заўважыла мадам, што зьлевага боку там вакно на ўсю сьцяну :D
And I'm sorry for just being me...
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Дарэчы, пасьля канцэрту Лявона спрабавала ізнасілаваць нейкая дзяўчына (яна так і сказала - хачу Вас ізнасіліваць)! Яна забегла да яго ў грымэрку, пазнаёмілася і зачыніла дзьверы... Не заўважыла мадам, што зьлевага боку там вакно на ўсю сьцяну.
Га-га-га :) Цікава, як Лявон увогуле на гэта рэагаваў.
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Ну, як ён можа рэагаваць? Напэўна, ўжо звыкся з існаваньнем гэткіх жанчынаў. Праўда, зь вялікімі вачыма выскачыў з грымэркі і адразу нам гэтую гісторыю распавёў.
And I'm sorry for just being me...
Post Reply