Калі мусіць адбыцца бліжэйшы канцэрт NRM?

Усе апошнія навіны, абмяркаваньні канцэртаў гурту N.R.M. і іх будучыні.

Moderators: Мікалай, Alonka

Аўген
Сябар
Posts: 6
Joined: 13.08.2006 - 12:26

Post by Аўген »

Шаноўнае спадарства , буду вельмі ўдзячны, як што хто кольвячы паведаміць , калі адбудзецца наступны канцэрт НРМ. Загадзя ўдзячны.
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Аўген, усе зарэгістраваныя сябры СС НРСМ будуць інфармавацца па пошце пра ўсе канцэрты з удзелам міністраў НРМ. Таму правярайце пошту ;)
And I'm sorry for just being me...
Бендер

Post by Бендер »

А я таксама жадаю ведаць кали и дзе будзе адбывацца!! Што патрэбна зрабиць?
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Бендер, зарэгіструйцеся на форуме ці сачыце за навінамі на галоўнай старонцы www.nrsm.org.
And I'm sorry for just being me...
Бендер
Сябар
Posts: 1
Joined: 14.08.2006 - 10:43
Location: Барысаў

Post by Бендер »

Я ўжо тута
Я здесь, я там, я всегда..
Нiхто
Сябар
Posts: 19
Joined: 21.09.2005 - 23:27
Location: Нiхто

Post by Нiхто »

У гэтай тэме аднi аклапочаныя тусяць:)
Аўген
Сябар
Posts: 6
Joined: 13.08.2006 - 12:26

Post by Аўген »

Вітаю шаноўнае панства! Хачу задаць наступнае пытаньне: "Ўважаючы на гэткае звыш нестабільнае, а больш рыхтычна, стабільна дрэннае надвор'е, ўзьнікае цалкам аб'ектыўная заклапочанасьць лёсам сёньняшняга канцэрту. Дык ці мае ён адбыцца?" Буду вельмі ўдзячны пані Алёнцы, як што вы са сваёй літасьцівай ласкі паведамілі б мне, а роўна й іньшым зацікаўленым суайчыньнікам нашай Вялікіай Бацькаўшчыны апошнія навіны. Буду ўдзячны да бязьмежнасьці!
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Аўген, сказаць з дакладнасьцю ў сто адсоткаў, што канцэрт абдзуцца, ня можа ніхто, але пакуль нічога не адмянялі.

Спадарства, дождж нам не перашодзіць! Узгадайце, што было 18 сакавіка! Зараз хоць цёпла.
And I'm sorry for just being me...
Аўген
Сябар
Posts: 6
Joined: 13.08.2006 - 12:26

Post by Аўген »

Я вам панства гэтак моўлю, канцэрт атрымаўся ўдала! Адзінае шкада, што не далі дайграць НРМ. Але рэглямэнт ёсьць рэглямэнт. Лепш ужо гэтак, чымсьці бы наступным наваратам забаранілі. А самае галоўнае, што сам Бог дапамог з надвор'ем. Адным словам віньшую ўсіх з гэтае значнае падзеяю! Чакайма на наступныя канцэрты!
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

наўпрост нешта неверагоднае адбывалася на бангалоры... а выгукі Жыве Беларусь са сцэны былі чутны ажно на вул. Я Коласа. фантастыка нейкая... адно што дрэнна -- гук быў паганы, што праўда, НРМ і на такім апараце гучалі нядрэнна, усё ж-ткі прафэсыяналы...

да, і яшчэ, піва не было і каўбасак і намятовага мястэчка і кілер бара... а так бы было як на басовішчы :)
User avatar
Юрый
Сябар
Posts: 32
Joined: 28.03.2006 - 23:51
Location: Miensk

Post by Юрый »

Канцэрт мне вельмі спадабаўся!!! Усе адыгралі клясна, але ж НРМ, Нейра Дзюбель, Таварыш Маўзер і канешне Спадар Памідораў са сваімі "Шабанамі" - былі лепшымі... Крама таксама добра адыграла, але ж мне іх музычны стыль ня вельмі падабаецца...
Нас мільёны, нас дахалеры!!
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Андрэй, значыць ні адзін я параўноўваў учорашні канцэрт з "Басовішчам" :)
User avatar
VaLaDaR
Сябар
Posts: 33
Joined: 27.09.2005 - 07:46
Location: Мiнск
Contact:

Post by VaLaDaR »

Да добра ўчора было... І гук, на мой погляд, быў нармальны, лепей чым на канцэрце ў сакавіку... Ну а НРМ проста СУПЕР...
Усё на крыві, усё на касцях,
Усё шматзначнае адназначна!..
Я маю свой герб, я маю свой сцяг,
Я маю свой край, дзе дыхаць мне смачна!
User avatar
Iкс
Сябар
Posts: 406
Joined: 27.09.2005 - 16:28
Location: Менск, АНГАРСКАЯ-2
Contact:

Post by Iкс »

Па-першае: мае велізарнейшыя прабачэнні перад тымі з кімі я быў на Бангалоры за тое што я гэтак нечакана зьнік пасьля выступу Памідора ды не дачакаўся NRM.
Па-другое: канц АФІГЕННЫ! Гук бы вельмі нават нармальны, не ведаю каму тут што не падабаецца. Словы песьняў было чуваць нават на плошчы Бангалор.
Па-трэцяе: з тых каго я пачуў мне найбольш спадабаліся Банд А ды Памідораў, Крама неяк не ўразіла.
Галодны крук
Чуе сьвежую кроў.
Свята брудных рук,
Свята чыстых зубоў.
Image
Pshedocc
Сябар
Posts: 60
Joined: 17.08.2006 - 08:07
Location: Менск

Post by Pshedocc »

Выдатны канцэрт!!!!!! Я стаяў каля правай калонкі, дык вушы сеньня балелі!
Альгерд
Сябар
Posts: 2
Joined: 29.08.2006 - 22:38

Post by Альгерд »

А я толькі на НРМ ішоў паглядзець. Але атрымалася па іньшаму - атрымалася як заўжды, трапіў на ўсіх акрамя НРМ, вось вам і лёс. Так што нічога пра НРМ сказаць не магу, а так Крама не ўразіла. Гук быў сярэдняга гатунку. Але нягледзячы на гэта , падсумоўваючы , можна сказаць , што было супэр!!!!!!!!!!
Няхай жыве незалежная вёска Ёцавічы!!!
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

Альгерд wrote:А я толькі на НРМ ішоў паглядзець. Але атрымалася па іньшаму - атрымалася як заўжды, трапіў на ўсіх акрамя НРМ, вось вам і лёс. Так што нічога пра НРМ сказаць не магу, а так Крама не ўразіла. Гук быў сярэдняга гатунку. Але нягледзячы на гэта , падсумоўваючы , можна сказаць , што было супэр!!!!!!!!!!
мяне таксама новыя песьні Крамы ня ўразілі..
а наконт гука, дык у нрм гітары гучалі вельмі дрэнна! ці гук кепска адладзілі, ці гітары не наладжаныя былі. у іншых гуртоў гітары гучалі намана..?!
tolog
Сябар
Posts: 4
Joined: 1.09.2006 - 15:05
Location: Менск

Post by tolog »

чаму ніякай інфармацыі пра канцэрт 17-га??? аказваецца, ён пераносіцца... а на галоўнай старонцы ні слова! :(
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

tolog, значыць, арганізатары не паведамілі.
And I'm sorry for just being me...
tolog
Сябар
Posts: 4
Joined: 1.09.2006 - 15:05
Location: Менск

Post by tolog »

хахаха!!! і гэта гаворыць Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю)))))
ню-ню
Post Reply