7.05.2006: вялікі электрычны канцэрт

Усе апошнія навіны, абмяркаваньні канцэртаў гурту N.R.M. і іх будучыні.

Moderators: Мікалай, Alonka

User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Слава, калі разумееш, што гэта рок-канцэрт, чаго тады ты чакаў? Што ўсе будуць сядзець на крэслах і ціханька пляскаць у далоні пасьля песень? Мажоры, хадзіце на Паліну Смолаву нах!
User avatar
Kat
Сябар
Posts: 315
Joined: 7.04.2006 - 14:08
Location: Belarus, Mensk

Post by Kat »

Канцэрт проста найцудоўнейшы атрымаўся! даўно мяне так не каўбасіла....і не плюшчюла. сёння шыя баліць... але нават гэта зараз прыемна, бо адразу з'яўляюцца ўспаміны... Яшчэ хачу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Fifteen men on the dead man's chest--
...Yo-ho-ho, and a bottle of rum!
Drink and the devil had done for the rest--
...Yo-ho-ho, and a bottle of rum!"
Guest

Post by Guest »

2слава: што ж гэта за канцэрт тады атрымаецца??не рок а поп......)
Kat а хто ж ня хоча.....
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Напэўна, самая цікавая падзея ўчорашняга канцэрту - песьня ў выкананьні Алезіса Дзямідовіча "Кітай". Вясёлая, прыкольная і нязвычайная песьня. Невялічкі фрагмэнт песьні ў вельмі дрэннай якасьці прапаную вам :) Усяго толькі 300 кілябайтаў :)
ZEUS
Сябар
Posts: 44
Joined: 23.09.2005 - 16:08
Location: Менск

Post by ZEUS »

да якасць не суперская але 41 сякунду можна і паслухаць..................
выкладвайце фоты хутчэй!!!!
І нехта бяжыць, каб спакойна пражыць,
А нехта згаджаецца моўчкі служыць...
госць

Post by госць »

быу буперски слэм!хто супраць навошта прыходзили????
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

And I'm sorry for just being me...
User avatar
Predatorre
Сябар
Posts: 103
Joined: 20.09.2005 - 14:32
Location: Менск
Contact:

Post by Predatorre »

Шмат знаёмых твараў на фотах, нават ня памятаю дзе я іх бачыў :wink: :wink: :wink:
НАХфіг подпісы!
ZEUS
Сябар
Posts: 44
Joined: 23.09.2005 - 16:08
Location: Менск

Post by ZEUS »

прыкольныя фоткі..... :roll: я амаль на кожнай.... ці гэта не я?))))
І нехта бяжыць, каб спакойна пражыць,
А нехта згаджаецца моўчкі служыць...
User avatar
Слава
Сябар
Posts: 17
Joined: 28.01.2006 - 00:13
Location: Менск

Post by Слава »

2 Slaver: па-першае, я не мажор. Па другое усе свае словы я адрасаваў толькі тым, хто кідаўся у талпу, таўкаў усіх без разбору. І мне вельмі брыдка было бачыць тое, што не вельмі вялікі, не вельмі дужы, але ж хлапец чуць-чуць не снёс з ног знаёмую мне дзяўчыну, да і калі б не знаёмую, то гэта б нічога не змяніла. Не ведаю як цябе, а мне гэта было брыдка. Я нічога дрэннага я не жадаю казаць усім астатнім з тых, хто быў у слэме..... Вось і ўсё.... А канцэрт быў найвыдатнейшы!
НАС ДАХАЛЕРЫ!!!!!!!!!!!!!!
Guest

Post by Guest »

ZEUS wrote:прыкольныя фоткі..... :roll: я амаль на кожнай.... ці гэта не я?))))
ЯК МЫ С ТАБОЙ УЧОРА СЛЭМИЛИ?????КРУЦЬ!ЯШЧЭ ХОЧАЦЦА!
ДА ДА НА ФОТАХ ТОЛЬКИ ТЫ,БАЧНА КРОХИ МЯНЕ И АЛЯКСАНДРА!
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

чуць-чуць не снёс з ног знаёмую мне дзяўчыну
Слава, я некалькі разоў "знасіў" з ног і знаёмых і незнаёмых дзяўчынак. Мо ў твае 16 гадоў яшчэ страшна такое бачыць, але "баяўшыся трэску, і ў лес не трэба хадзіць". На ўсіх канцэртах слэм, і тое, што было ў ПМ - дробязь у параўнаньні зь іншымі канцэртамі.
User avatar
Predatorre
Сябар
Posts: 103
Joined: 20.09.2005 - 14:32
Location: Менск
Contact:

Post by Predatorre »

Слава, а ты ведаеш што такое панк??? што асноўная ідэя канцэрту - гэта выхад энэргіі, кожны робіць гэта па-свойму!
калі не падабаецца адыйдзі!!! большаць праблемаў узнікаюць, калі народ які ня ведае, што такое слэм, пачынае лезці ў напоўп, тады і могуць здарацца пашкоджанні і непрыемныя моманты. Тое што адбывалася пад час канцэрту NRM нават і слэмам цяжка назваць.

UPD: дарэчы падыйшоў бы да тых людзей і сказаў бы што так нельга рабіць!!! а размаўляць не форуме ўсе могуць!!!
НАХфіг подпісы!
User avatar
macie3k
Скарпіён
Posts: 318
Joined: 21.09.2005 - 14:32
Location: Польшча
Contact:

Post by macie3k »

Predatorre wrote:асноўная ідэя канцэрту - гэта выхад энэргіі
энэнргіі - так. але не агрэсіі. мне здаецца што Слава пра такіх агрэсіўных кажа і я дасканала ведаю пра што ён. каўбасіце ды плюшчыце, дарагія, гэта оў-кэй, але не перабольшваеце.

эх, не хапае знаёмства мовы каб напісаць дакладна тое, што хачу. спадзаюся, што зразумееце, што ў мяне на душы ;)
Lick
Сябар
Posts: 60
Joined: 28.02.2006 - 14:11
Location: з Менску
Contact:

Post by Lick »

Калі ня хочаш, каб цябе "збівалі з ног", дык ня ідзі ў слэм!!! Дарэчы я хоць і хацеў паслэміць, але апынуўся ў сярэдзіне залі ( пэўна трэба было ісці на паседжанне. Вы ж усе ў слэме былі, я нават зайздрошчу!).
"Хай гучыць наш духоўны гімн і наша сьвятая Беларуская мова. Хай вечна жыве Беларусь!"
патрыёт
Сябар
Posts: 13
Joined: 8.05.2006 - 22:30
Location: менск

Post by патрыёт »

Lick wrote:Калі ня хочаш, каб цябе "збівалі з ног", дык ня ідзі ў слэм!!! Дарэчы я хоць і хацеў паслэміць, але апынуўся ў сярэдзіне залі ( пэўна трэба было ісці на паседжанне. Вы ж усе ў слэме былі, я нават зайздрошчу!).
Ведаеш!я не быу на пасяджэнни але усё роуна быу слэме заусёды!и мне не падаблася кали мне гаварыли што хлопцы у першых радах прысядзьце кали ласка бо астатним,хто сядзеу!!!ня бачна! Так навошта прыходзили?Мы же не Бабкину слухаем людзи!!!!!!!!
усё роуна мы пераможам!!!!!!
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

патрыёт, вово! Спрабаваў я патлумачыць гэта адной жанчыне - не зразумела. Ўсё роўна ўсе каўбасіліся :)
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Ну што вы ўжо так на Славу накінуліся. Насамрэч, мне таксама ня вельмі прыемна было бачыць, як час ад часу музыкам ледзь маніторы ня зносілі. Слэм слэмам, але ж усё трэба рабіць да мейсца. З-за нізкай сцэны, прыступак перад ёй й адсутнасьці аховы можна было б і падумаць пра бясьпеку. Зразумела, што хацелася паскакаць, адарвацца, усё ўбачыць, пачуць... Але ПМ - не "Рэактар". Музыкі таксама нечым ахвяравалі. Што ж зробіш, мы ўсе заложнікі часу :(
Last edited by Alonka on 9.05.2006 - 12:03, edited 1 time in total.
And I'm sorry for just being me...
Lick
Сябар
Posts: 60
Joined: 28.02.2006 - 14:11
Location: з Менску
Contact:

Post by Lick »

Сядзела наогул мала . Мне здаецца, што большасць усё ж разумелі, дзе знаходзіліся.
"Хай гучыць наш духоўны гімн і наша сьвятая Беларуская мова. Хай вечна жыве Беларусь!"
Guest

Post by Guest »

Slaver, я таксама некалькі раз таўкануў стаячых радам. Не наўмысна. І нічога дрэннага я не жадаю казаць тым, хто, зноў такі, не наўмысна таўкануў мяне. А калі яны наўмысна, нават дакладна не разумеючы што граюць музыкіпайшлі пакідацца ў талу.... Наввошта??? А казаць: "Мо ў твае 16 гадоў..." глупства. Невялікая ж розніца...

2 Predatorre: А пры чам тут панк???? На панкаўскім, на кораўскім слэме ў тым жа Рэактры кідацца ў натоўп было б нармальна, але ж не ў ПМ, не на НРМ.Не павінна тады было быць грандыёзнага слэма. Пад час канцэрта я некалькі разоў падыходзіў, супакойваў. Яны мяне не слухаліся, а па ліцу біць было б глупа, ці ж мне трэбы было так зрабіць? Таксама на канцэрце я пазнаёміўся з хлапцом, Міхась яго звалі. Ён таксама да іх падыходзіў... потым падышлі, мабыць, арганізатары. У аднаго з іх я білеты набываў. Пасля іх яны супакоіліся адразу ж. Але пад самы канец...

2 Алёнка: дзякуй за падтрымку :)

З. Ы.: мыбыць вы проста на жадаеце зразцмець мяне!
Post Reply