7.05.2006: вялікі электрычны канцэрт

Усе апошнія навіны, абмяркаваньні канцэртаў гурту N.R.M. і іх будучыні.

Moderators: Мікалай, Alonka

User avatar
Слава
Сябар
Posts: 17
Joined: 28.01.2006 - 00:13
Location: Менск

Post by Слава »

Прабачце, забыў увайсці
НАС ДАХАЛЕРЫ!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Zap
Сябар
Posts: 535
Joined: 27.09.2005 - 14:01
Location: Менск

Post by Zap »

Усяму сваё месца й свой час..
irc.by #nrm
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Слава, я разумею цябе. Проста так мае быць. Канечне, наўмысна нікога ня трэба збіваць і забіваць. Такія канцэрты, канечне, не для ПМ, таму шэраг праблем узьнікае. Але, паглядзеў бы ты на канцэрты НРМ хаця б у "Рэактары"...
ZEUS
Сябар
Posts: 44
Joined: 23.09.2005 - 16:08
Location: Менск

Post by ZEUS »

па-мойму ўзрост не адыгрывае ніякай ролі.........мне 15 і я быў у самым слэме............і як бачыце жывы яшчэ...!!!жыве беларусь!
І нехта бяжыць, каб спакойна пражыць,
А нехта згаджаецца моўчкі служыць...
патрыёт
Сябар
Posts: 13
Joined: 8.05.2006 - 22:30
Location: менск

Post by патрыёт »

ZEUS wrote:па-мойму ўзрост не адыгрывае ніякай ролі.........мне 15 і я быў у самым слэме............і як бачыце жывы яшчэ...!!!жыве беларусь!
Жыве!я таксама с табой быу!усё добра тольки шыя балиць!

Спадары!кали вы ня хочаце удзельничаць у слэме так не идзице у яго!Мая знаёмая на канцэрце стаяла каля сцэны весь канцэрт, с левага боку,и яе нихто не кранау!и яна вельми задаволена!

И не трэга ничого дрэннага, пра тых кто у слэме быу, казаць!

Мне тожа 15 гадоу!и жывы!Жыве Беларусь!!!!
усё роуна мы пераможам!!!!!!
Lick
Сябар
Posts: 60
Joined: 28.02.2006 - 14:11
Location: з Менску
Contact:

Post by Lick »

Slaver, Дзякуй за запіс. Якасць зносная, слухаю з здавальненнем. Мо яшчэ ёсць??? А наконт спрэчкі, то заля сапраўды не адпавядала такога кшталту канцэртам, але і пакаўбасіцца хацелася. Таму прыходзілася неяк стрымлівацца, а тыя хто занадта дурэў, яны не правы.
"Хай гучыць наш духоўны гімн і наша сьвятая Беларуская мова. Хай вечна жыве Беларусь!"
патрыёт
Сябар
Posts: 13
Joined: 8.05.2006 - 22:30
Location: менск

Post by патрыёт »

и чым мы зноу ня правы?нихто не быу паранены,а кали хто и падау дык зараз жа савили на ноги!усё было добра!я и мой сябра тожа падали!жывыя!

Кали так многа супярэчникау,давайце можа прыдумаем,каб,хто любиць слэм,можа слэмилися зусим у другим месцы?????????????????выслухаю прапановы
усё роуна мы пераможам!!!!!!
User avatar
Zap
Сябар
Posts: 535
Joined: 27.09.2005 - 14:01
Location: Менск

Post by Zap »

Вось ужо можна баявы полк НРсМ ствараць..
irc.by #nrm
патрыёт
Сябар
Posts: 13
Joined: 8.05.2006 - 22:30
Location: менск

Post by патрыёт »

Slaver,
Рыспект табе!дзякуй што разумееш!але мне вельми брыдка становицца, што людзи гавораць ,можно казаць пра мяне,хто быу у слэме,як аб ворагу!у якога галавы няма!брыдка!!!!!!!!
усё роуна мы пераможам!!!!!!
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

патрыёт, па-першае, ніхто ж ня кажа, што Вы скаты й мярзоіды й ва ўсім вінаватыя :) Проста чалавек выказаў думку, што можна было б і трохі ўстрымацца, не перабольшваць са слэмам. Некаторыя падтрымалі, бо я назірала за ўсім менавіта са сцэны, і час ад часу мне рабілася страшна й за дзяўчынак у першым шэрагу, й за маніторы, й за мікрафоны, й за арганізатараў (бо калі што, менавіта ім былі б выказаны заўвагі), й за саміх музыкаў.
А па-другое, спрэчка ня вартая таго. Галоўнае - вялікі электрычны канцэрт НРМ адбыўся ня гледзячы ні на якія перашкоды! Адчуйце ўвесь сэнс гэтых словаў і супакойцеся ;)
And I'm sorry for just being me...
патрыёт
Сябар
Posts: 13
Joined: 8.05.2006 - 22:30
Location: менск

Post by патрыёт »

мы канешна усе задаволены!!!дзякуй и табе и музыкам!але па сапрауднаму там слэму ня было!са мною многия згодзяцца!памяшканне не то!и усе роуна дзякуй вам вялики!
усё роуна мы пераможам!!!!!!
User avatar
Слава
Сябар
Posts: 17
Joined: 28.01.2006 - 00:13
Location: Менск

Post by Слава »

прыношу свае выбачэнні усім тым каго тым ці іншым чынам пакрыўдзіў сваімі словамі. Вельмі шкадую што не быў на НРМ у тым жа Рэактары. А таксам ў соты раз жадаю сказаць што КАНЦЭРТ БЫЎ НАЙВЫДАТНЕЙШЫ!!!! Дазвольце мне, таму хто распачаў гэтую спрэчку яе і закрыць. :)
НАС ДАХАЛЕРЫ!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Kat
Сябар
Posts: 315
Joined: 7.04.2006 - 14:08
Location: Belarus, Mensk

Post by Kat »

Канцэрт быў выдатны- гэта галоўнае. а наконт слэма, усё добра, пакуль гэта не перашкаджае іншым. Я зараз баюся лезць у першыя рады, бо ў тым жа Рэактары мяне вельмі моцна памялі. Некалькі дзен ледзь поўзала. А на гэтым канцэрце, застаўшыся ў сярэдзіне залі, не бачыла нават банданы Лявона :)- рост не дазволіў.. Але ўражанні ад канцэрта ўсе роўна цудоўныя! ў залі таксама каўбасіцца можна было.
"Fifteen men on the dead man's chest--
...Yo-ho-ho, and a bottle of rum!
Drink and the devil had done for the rest--
...Yo-ho-ho, and a bottle of rum!"
патрыёт
Сябар
Posts: 13
Joined: 8.05.2006 - 22:30
Location: менск

Post by патрыёт »

Слава, усё добра!будем чакаць таго часу каб мы магли не тясницца на малой пляцоуцы, а як сказау спадар Лявон,што новыя лядовыя пляцоуки будуюцца для канцэртау Н.Р.М
усё роуна мы пераможам!!!!!!
User avatar
QzWeR
Сябар
Posts: 352
Joined: 22.09.2005 - 20:42
Location: Менск

Post by QzWeR »

спадзяюся ўсё было чотка?!
"DLC - адзін з буйнейшых фанацкіх рухаў у Беларусі" К.С.
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

Давайце мо створым топік пра ''слэм''?

Я памятаю сябе гадоў 5 таму і разумею тых, хто слэміўся. Я стаяў проста ля той ''дзясятцы'' і яны мне прыемна часалі спіну:) нарэшце! толькі, сябры, з дзяўчынамі трэ быць па-асьцярожні!

На канцэртах нэрэма я ані за ані супраць слэма. Сам - ня ўдзельнічаю.
User avatar
Антонiя
Сябар
Posts: 12
Joined: 7.05.2006 - 22:48
Location: Менск

Post by Антонiя »

чытая топiк у мяне узнiкалi пратыварэчныя пачуццi, але нарэште усё скончылася добра))
меня на канцэрце не было, а вельмi жаль, хацелася да пiску, але здароуе не дазволiла, пад вечар рагбалелася галава..((
а акалічнасьці нас не датычацца...
User avatar
PrrOssT
Сябар
Posts: 6
Joined: 11.05.2006 - 20:05

Post by PrrOssT »

прывітанне! :) я так сама быў на канцэрце. Нават тое,што я быў пад самым ліхтаром і што было даволі сьпякотна,не перашкодзіла адчуць тую дабразычлівую абстаноўку у зале,якая так патрэбна людзям... Толькі крыўдна што беларускім гуртам не дазваляюць граць на роднай старонцы. гэта НОНСЭНС!!!!!!!
ZEUS
Сябар
Posts: 44
Joined: 23.09.2005 - 16:08
Location: Менск

Post by ZEUS »

Дзе можна спампаваць новыя песьні якія гучалі на канцэрце????.................
І нехта бяжыць, каб спакойна пражыць,
А нехта згаджаецца моўчкі служыць...
User avatar
PrrOssT
Сябар
Posts: 6
Joined: 11.05.2006 - 20:05

Post by PrrOssT »

не ведаю... можа ў каго-небудз ёсць фотаздымкі з канцэрту? вельмі хочацца паглядзець.:)
Post Reply