Баброў 3

Розныя тэмы, якія ня тычацца музыкі і краіны :)

Moderators: Мікалай, Alonka

Post Reply
User avatar
Мікалай
Мадэратар
Posts: 283
Joined: 1.12.2005 - 15:47
Location: Менск

Баброў 3

Post by Мікалай »

Жадаю папрасіць прабачэньне ў тых людзей якіх сустрэў на Баброву,што ня змог дапамагчы ім з начлегам у сувязі з тым што тады проста на нас або мы на іх,мы нарвалісь на нашых фанатаў ці скінхэдаў,яны самі не ведаюць сапраўды хто яны :lol: казлы карацей.
У цэлым канцэрт ня вельмі добры быў, гук жудасны.Спадабаліся Метэор,ТТ34, Ляпісы ( толькі вось на іх фанаты настрой сапсавалі).
Image
Image
"Won't you help to sing these songs of freedom?
Cause all I ever had, redemption songs, redemption songs."
Bob Marley
User avatar
Рождённый в БССР
Сябар
Posts: 7
Joined: 18.12.2006 - 23:40
Location: Менск

Post by Рождённый в БССР »

А мне, напрыклад, спадабалася!! Нажаль у ТТшак была невялікая па працягласці праграмма, затое JMors цэлую гадзіну гралі, лепей бы наадварот зрабілі, але і так нармалёва!
Наконт гука згодны, у некаторых песнях бас равеў так, што нічога нельга было разабраць (у Стоксаў напрыклад). А тое што пераначаваць, не атрымалася, дык нічога страшнага, у вас у горадзе вельмі ўтульны вакзал)) У наступным годзе абавязкова сюды прыеду!))))
Малайчынка
Сябар
Posts: 52
Joined: 8.05.2007 - 22:29
Location: Мінск

Post by Малайчынка »

Да, ну, - всё было круто, особенно Ляписы!!!! Не зря съездил!!!!
Малайчынка
Сябар
Posts: 52
Joined: 8.05.2007 - 22:29
Location: Мінск

Re: Баброў 3

Post by Малайчынка »

Мікалай wrote:Жадаю папрасіць прабачэньне ў тых людзей якіх сустрэў на Баброву,што ня змог дапамагчы ім з начлегам у сувязі з тым што тады проста на нас або мы на іх,мы нарвалісь на нашых фанатаў ці скінхэдаў,яны самі не ведаюць сапраўды хто яны :lol: казлы карацей.
У цэлым канцэрт ня вельмі добры быў, гук жудасны.Спадабаліся Метэор,ТТ34, Ляпісы ( толькі вось на іх фанаты настрой сапсавалі).
интересно чем же настрой испортили?
User avatar
Мікалай
Мадэратар
Posts: 283
Joined: 1.12.2005 - 15:47
Location: Менск

Post by Мікалай »

Малайчынка, усім, шмат ім чаго не спадабалася :evil: ім ж толькі бы пабіцца
Image
Image
"Won't you help to sing these songs of freedom?
Cause all I ever had, redemption songs, redemption songs."
Bob Marley
User avatar
Haxyc
Сябар
Posts: 3
Joined: 2.05.2007 - 23:56
Location: S'vetlagorsk

Post by Haxyc »

Не ведаю , а мне спадабалася. Як не странна Ляпіс у той дзень аджог! (Звычайна я не слухаю гэтага мужыка) Толькі калі ён спяваў я збіраў грошы, каб вараціцца дадому. Адно не спадабалася: нейкія дзядзькі, што трусілі маю сумку на ўваходзе і не давалі замуціць добрага слэму унутры.
Бабры 4 чакайце мяне!
Наш моц непадлічымы
Post Reply