"Чыстая-сьветлая" па-польску.

Абмяркаваньне ўсіх альбомаў гурту, асобных песьняў, відэа-кліпаў і г.д.

Moderators: Мікалай, Alonka

Post Reply
XBOPbI
Сябар
Posts: 13
Joined: 24.03.2007 - 15:21

"Чыстая-сьветлая" па-польску.

Post by XBOPbI »

Сёння ўпершыню паслухаў песьню "Чыстая-сьветлая" па-польску. Прышпільна! :D Можа хто ведае, як правільна павінен называцца гэты варыянт песьні? Тэгу ў мп3'шцы не было, імя файла - "Най най най"...
User avatar
macie3k
Скарпіён
Posts: 318
Joined: 21.09.2005 - 14:32
Location: Польшча
Contact:

Post by macie3k »

Так і менавіта называецца песьня - „Naj naj naj”.
XBOPbI
Сябар
Posts: 13
Joined: 24.03.2007 - 15:21

Post by XBOPbI »

дзякуй! справа ў тым, што калі ў тэчках тыпу "from ***" знаходзіш не НРМаўскія песьні, падпісаныя як НРМ, дык давер да падобных "from ***" губляецца... таму лепш спытаць)).
User avatar
Marnatrauny
Сябар
Posts: 279
Joined: 27.08.2006 - 18:16
Location: Менск, Рэспубліка НРМ
Contact:

Post by Marnatrauny »

XBOPbI wrote:дзякуй! справа ў тым, што калі ў тэчках тыпу "from ***" знаходзіш не НРМаўскія песьні, падпісаныя як НРМ, дык давер да падобных "from ***" губляецца... таму лепш спытаць)).
Гэта яшчэ нічога. А вось калі слухаеш песьні Track1, Track2, Track3 з татцы "111", і яны табе падабаюцца... Калісьці даўно пачуў "Краіну крывавых дажджоў" і толькі празь месяц даведаўся, хто ж яе сьпявае (а за адно й здабыў пару альбомаў Мроі)...
На небi трохи тепло, пiд небом трохи зимно нам всiм... (© Скрябін)
XBOPbI
Сябар
Posts: 13
Joined: 24.03.2007 - 15:21

Post by XBOPbI »

Бывае і такое)). І тут усялякія freedb рэдка дапамагаюць:(
у мяне зараз Скрыпка дрыгвы (па вершах Караткевіча) ў такім выглядзе. Uncknow Artist - Track #... Хто так рыпаў дыск?! Канешне, лепш самому дыскі набываць, але іх знайсці таксама цяжка:(
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

XBOPbI wrote:Бывае і такое)). І тут усялякія freedb рэдка дапамагаюць:(
у мяне зараз Скрыпка дрыгвы (па вершах Караткевіча) ў такім выглядзе. Uncknow Artist - Track #... Хто так рыпаў дыск?! Канешне, лепш самому дыскі набываць, але іх знайсці таксама цяжка:(
Скажы яшчэ дзякуй таму, хто пастараўся, здабыў невыдадзены запіс і ты яго ў добрай якасьці за бясплатна слухаеш:((((((!!!
зусім ужо ўжраліся!!!

сачы, за тым, то пішаш, ... !
XBOPbI
Сябар
Posts: 13
Joined: 24.03.2007 - 15:21

Post by XBOPbI »

Kascjuszka wrote: Скажы яшчэ дзякуй таму, хто пастараўся, здабыў невыдадзены запіс і ты яго ў добрай якасьці за бясплатна слухаеш:((((((!!!
зусім ужо ўжраліся!!!

сачы, за тым, то пішаш, ... !
Хм, тут не паспрачаешся))).
Я, канешне, вельмі ўдзячны таму, хто здабыў гэты дыск. Каб была мажлівасьць, я бы абавязкова сам набыў яго.

Дарэчы, я ня ведаў, што запіс быў невыдадзены..
Post Reply