24–26.08.2007 Be2Gether. Нарвілішкі, Летува

Афіша музычных канцэртаў і іншых цікавых імпрэзаў. Перад стварэньнем тэмы, ўважліва прачытайце правілы разьдзелу!
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

Рок-фэст на літоўска-беларускай мяжы не носіць палітычнага характару, яго мог бы адкрыць “сам Аляксандр Лукашэнка”. Такую заяву ўчора вечарам зрабіў былы мэр Вільні, кіраўнік цэнтру візуальных мастацтваў Артурас Зуокас.

відаць, у гэтага Артура з галавой не ўсё ў парадку...
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

А фэст атрымаўся проста СУПЭР!
And I'm sorry for just being me...
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

апішыце тутака пліз.
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

User avatar
VOLNY
Сябар
Posts: 253
Joined: 27.05.2006 - 21:19
Location: Менск

Post by VOLNY »

Файна, але не супер. Непрыемна сябе было адчуваць абсалютным госцем там. Фэст імхо не раскрыў канцэпцыі, якая ў яго ўклдалася пачаткова
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

VOLNY, а якая яшчэ патрэбна канцэпцыя акрамя добрай музыкі? :lol: Мы не запарваліся, папросту атрымлівалі асалоду. Такое непаўторнае адчуваньне свабоды...
And I'm sorry for just being me...
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

як чалавеку, які не быў на гэтым фэсце, скажыце што было лепшым: Басовішча, ці be2gether?
Dzik
Сябар
Posts: 118
Joined: 1.10.2005 - 14:00
Location: Awtaz
Contact:

Post by Dzik »

be2gether значна лепш
Ты говоришь, что меня закроешь,
Что у меня 15 суток впереди!
А мне плевать, я выйду через час
И напоследок всем скажу ''A.C.A.B.''
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Працяг справаздачы:
http://slaver-be.livejournal.com/136249.html
http://slaver-be.livejournal.com/136649.html

Фэст быў нерэальна класным. Ня ведаю, пра якую канцэпцыю кажа VOLNY. Напэўна, палітыкі мала было? Музыка — перш за ўсё! А яна была класная, і людзі былі супэр!

А спадар Dzik увогуле герой фэстывалю!
Dzik
Сябар
Posts: 118
Joined: 1.10.2005 - 14:00
Location: Awtaz
Contact:

Post by Dzik »

Лишь только девки болеют за Днепр Могилев!
Ты говоришь, что меня закроешь,
Что у меня 15 суток впереди!
А мне плевать, я выйду через час
И напоследок всем скажу ''A.C.A.B.''
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Dzik, Днепр Могилев! Днепр Могилев! Днепр Могилев!
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Андрэй, гэта непараўнальныя рэчы. Басовішча побач з Be2gether выглядае прыблізна як кватэрнік на фоне канцэрта ў Палацы спорту.
And I'm sorry for just being me...
User avatar
VOLNY
Сябар
Posts: 253
Joined: 27.05.2006 - 21:19
Location: Менск

Post by VOLNY »

Slaver wrote:Працяг справаздачы:
http://slaver-be.livejournal.com/136249.html
http://slaver-be.livejournal.com/136649.html

Фэст быў нерэальна класным. Ня ведаю, пра якую канцэпцыю кажа VOLNY. Напэўна, палітыкі мала было? Музыка — перш за ўсё! А яна была класная, і людзі былі супэр!

А спадар Dzik увогуле герой фэстывалю!
ай, якой палітыкі. Але быў лёзунг "музыка разбурае межы"? Быў. Пра што ён? Хз. Сядзі і слухай літоўскую мову, з якой толькі назвы гуртоў выхопліваеш. Скажаце не так?
Ну гэта так, лыжка дзёгцю) Дарэчы, некаторыя журналісты падрубалі, што пыталіся знайсці нейкі палітычна падтэкст у фэсце. Каб не наш амбасадар, усё ўвогуле было б супер.
User avatar
VOLNY
Сябар
Posts: 253
Joined: 27.05.2006 - 21:19
Location: Менск

Post by VOLNY »

Alonka wrote:Андрэй, гэта непараўнальныя рэчы. Басовішча побач з Be2gether выглядае прыблізна як кватэрнік на фоне канцэрта ў Палацы спорту.
Але ж як душэўна на гэтым кватэрніку! Розныя рэчы сапраўды, але каб прыййшлося выбіраць: БАСы ці be2gether, я бы пэўна выбраў БАСы. Хутчэй за ўсё. Я так думаю :roll: :P
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

VOLNY wrote:
Slaver wrote:Працяг справаздачы:
http://slaver-be.livejournal.com/136249.html
http://slaver-be.livejournal.com/136649.html

Фэст быў нерэальна класным. Ня ведаю, пра якую канцэпцыю кажа VOLNY. Напэўна, палітыкі мала было? Музыка — перш за ўсё! А яна была класная, і людзі былі супэр!

А спадар Dzik увогуле герой фэстывалю!
ай, якой палітыкі. Але быў лёзунг "музыка разбурае межы"? Быў. Пра што ён? Хз. Сядзі і слухай літоўскую мову, з якой толькі назвы гуртоў выхопліваеш. Скажаце не так?
Ну гэта так, лыжка дзёгцю) Дарэчы, некаторыя журналісты падрубалі, што пыталіся знайсці нейкі палітычна падтэкст у фэсце. Каб не наш амбасадар, усё ўвогуле было б супер.
Музыка разбурала межы паміж краінамі Эўразьвязу, перш за ўсё ;) . Бо фэст быў прысьвечаны 50-цігодьдзю стварэньня Эўрапейскай суполкі. Акрамя літоўцаў былі і амэрыканцы, і англічане, і эстонцы, і беларусы, і палякі, і расейцы. Ня толькі ж беларусам выступаць :lol: .
Alonka wrote:Андрэй, гэта непараўнальныя рэчы. Басовішча побач з Be2gether выглядае прыблізна як кватэрнік на фоне канцэрта ў Палацы спорту.
Але ж як душэўна на гэтым кватэрніку! Розныя рэчы сапраўды, але каб прыййшлося выбіраць: БАСы ці be2gether, я бы пэўна выбраў БАСы. Хутчэй за ўсё. Я так думаю
Ну, кожнаму сваё, але якія сантымэнты не былі б да БАСоў, гуртоў ўзроўню Be2gether, ды й яшчэ ў такой колькасьці, там не пачуеш. Нават польскіх зорак не пачуеш. Магчыма, Радэк і падыме фэст на новы ўзровень. Але пакуль факт застаецца фактам: у Літве мы жылі ў нармалёвым гатэлі ў адна/двухмясцовых нумарох і вячэралі як князі ў замку 1580-га года :) .
And I'm sorry for just being me...
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

User avatar
VOLNY
Сябар
Posts: 253
Joined: 27.05.2006 - 21:19
Location: Менск

Post by VOLNY »

Alonka wrote: Ну, кожнаму сваё, але якія сантымэнты не былі б да БАСоў, гуртоў ўзроўню Be2gether, ды й яшчэ ў такой колькасьці, там не пачуеш. Нават польскіх зорак не пачуеш
Безумоўна
Alonka wrote: у Літве мы жылі ў нармалёвым гатэлі ў адна/двухмясцовых нумарох і вячэралі як князі ў замку 1580-га года :)
уууу буржуі! Я толькі ў чарзе ў душ стаяў каля гадзіны, і мыўся пад халоднай вадой, якая пасярэдзіне працэса скончылася :D Трэба неяк з такім жыццём завязываць. Файна ў намётавым лагеры адразу сцежкі паміж намётамі намецілі - разумная думка.
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

2 Alonka i Volny:

Калі на Басах зрабіць уваход па 35 эўра, дык грошай хопіць і на шыкоўны гатэль для гуртоў і і на душ з гарачай вадой для гледачоў.
Dzik
Сябар
Posts: 118
Joined: 1.10.2005 - 14:00
Location: Awtaz
Contact:

Post by Dzik »

Ты говоришь, что меня закроешь,
Что у меня 15 суток впереди!
А мне плевать, я выйду через час
И напоследок всем скажу ''A.C.A.B.''
User avatar
QzWeR
Сябар
Posts: 352
Joined: 22.09.2005 - 20:42
Location: Менск

Post by QzWeR »

быў нерыальны раскіўбас!
"DLC - адзін з буйнейшых фанацкіх рухаў у Беларусі" К.С.
Post Reply