Новая Каранацыя

Розныя тэмы, якія ня тычацца музыкі і краіны :)

Moderators: Мікалай, Alonka

Post Reply
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Новая Каранацыя

Post by Kascjuszka »

Чытаючы артыкул пра Цыбіна і новую ''РОК-Каранацыю'' з'яўляецца ўражаньне, што Юрый ніхалеры не разумее, што зараз адбываецца ў беларускім року. Якія тэксты? Якая сацыяльшчына? Ды яшчэ Шаўчук ''насыціўся'':))) Во брэд та:)))
Яшчэ падчас супрацы з ім над Каранацыяй'04 (ці '03?) было зразумела, што ад гэтага чалавека нічога не залежыць, што сама ідэя і арганізацыя фэста дзіцячыя ды маюць размыты сэнс. Не жадаў бы нагаворваць на сп.Цыбіна, але на маю думку сёлетні фэст будзе той жа мыльнай бурбалкай, што і 5 папярэдніх!
Хаця калі мэтрам дадуць выступіць - гэта будзе плюсам.
А што вы думаеце па сабжу?
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Я даўжо ўжо казала, што гэта ацтой :) . Справа толькі ў тым, што няма альтэрнатывы. Заселі ў сваім бункеры і адстрэльваюцца ад усяго сучаснага. Я маўчу пра сусьветныя ўзнагароды, але хаця б за расейскімі маглі паназіраць для вопыту.
And I'm sorry for just being me...
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

"Заснавальніка “Рок-каранацыі” Юрыя Цыбіна ўчорашні безвыніковы паход да чыноўнікаў выканкаму не пазбавіў упэўненасці ў станоўчым вырашэнні пытання. Кажа, пасля з’яўлення ў афіцыйнай прэсе інтэрв’ю з лідэрамі гуртоў “Крама” і N.R.M. Ігарам Варашкевічам і Лявонам Вольскім забарона выглядала б проста недарэчна."


што за інтэрвью Лявона маецца на ўвазе?
User avatar
Fanhead
Сябар
Posts: 24
Joined: 6.07.2006 - 18:43
Location: Менск

Post by Fanhead »

Можа яны маюць на ўвазе артыкулы пра яго, напрыклад пра канцэрт Крамбамбулі...Можа яны так у тэме :)
Я нарадзіўся тут, я тут жыву і мне яшчэ тут ня ўсё роўна...
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

так. хутчэй за ўсё маецца на ўвазе артыкул у СБ пра канцэрт Крамбамбулі.
samotnik
Сябар
Posts: 8
Joined: 18.05.2006 - 11:28
Location: Менск

Post by samotnik »

Да уж... Шевчук насытился!
Куда катится этот мир?!
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

JMors зноў спужаліся...
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Мне вось цікава, няўжо насамрэч ніхто ня можа альтэрнатыву зрыбіць?! Ніша, лічы, пустая. А ў цяперашняй сытуацыі "усіхдазволенасьці" - гэта ж проста казка, рабі не хачу.
And I'm sorry for just being me...
User avatar
VOLNY
Сябар
Posts: 253
Joined: 27.05.2006 - 21:19
Location: Менск

Post by VOLNY »

Ну, такі склад заяўленых гуртоў я пайду 100%. А памятаецце такую рэч "Генералы айчыннага року"? Мнея на падабалася сваёй "безканцэптуальнасцю") Проста канцэрт пантовых гуртоў - прыгажосць!
Андрэй
Адказны сябар
Posts: 658
Joined: 26.10.2005 - 18:09
Location: Miensk
Contact:

Post by Андрэй »

Alonka wrote:Мне вось цікава, няўжо насамрэч ніхто ня можа альтэрнатыву зрыбіць?! Ніша, лічы, пустая. А ў цяперашняй сытуацыі "усіхдазволенасьці" - гэта ж проста казка, рабі не хачу.
а што можна зрабіць іначай? у якім сэнсе альтэрнатыва? запрасіць іншыя гурты? па іншаму арганізаваць само ўзнагароджаньне?
User avatar
Kascjuszka
Сябар
Posts: 629
Joined: 6.11.2005 - 16:32
Location: Belarus, Mensk

Post by Kascjuszka »

Па мне брэнд ''Каранацыя'' ужо парыць моск. Я думаю, што калі быў іншы падобны рок-фэст са сьвежай назваю і ідэямі - гэт было б як сьвежае паветра. Штось цікавае..
І бяз Цыбіна ясень пень.
Post Reply