Новы альбом Крамбамбулі

Сайд-праект Лявона Вольскага — Крамбамбуля.

Moderators: Мікалай, Alonka

Post Reply
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Новы альбом Крамбамбулі

Post by Slaver »

...У жанры “альтэрнатыўны поп” як заўсёды ня будзе роўных праекту “Крамбамбуля”. Яе “Сьвяточны альбом” без сумневу станецца адным зь першых па продажах. Зараз “крамбамбульцы” думаюць над канцэпцыяй дыска і разьлічваюць прэзэнтаваць праграму на Хэлоўін. “Плянуем зрабіць вялікую прэзэнтацыю ў КЗ “Менск” якраз у гэты дзень і моцна пацешыць гледачоў. Усім нам якраз не стае весялосьці”, - кажа прадусар праекту Ганна Вольская і спадзяецца, што нікому ня прыйдзе да галавы забараняць іх новае шоў. Разам зь Лявонам Вольскім новыя песьні “Крамбамбулі” сьпяюць Сяргей Міхалок зь “Ляпіса Трубецкога” і Аляксандр Кульлінковіч зь “Нэйра Дзюбеля”. Цалкам мажліва, што да гэтай тройцы далучыцца лідэр “J_Moрс” Уладзімер Пугач.

Паведамляе "Тузін гітоў"
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Цалкам мажліва, што туды яшчэ шма асобаў далучацца. Толькі пра гэта яшчэ нават самі крамбамбульцы ня ведаюць :D
And I'm sorry for just being me...
Фінголфін
Сябар
Posts: 4
Joined: 30.09.2005 - 20:58

Post by Фінголфін »

Пугач-гэта, безумоўна, цікава.Мо новых слухачў і ў Крамбы і Джэя дадасца.
User avatar
VaLaDaR
Сябар
Posts: 33
Joined: 27.09.2005 - 07:46
Location: Мiнск
Contact:

Post by VaLaDaR »

Калі ўсе песні будуць на трасянцы ,як "23 фэўраля" і "Дарагія Жэншчыны", будзе вельмі дрэнна. Трэба па-беларуску!!!
Усё на крыві, усё на касцях,
Усё шматзначнае адназначна!..
Я маю свой герб, я маю свой сцяг,
Я маю свой край, дзе дыхаць мне смачна!
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Сёньня зь Лявонам сустракаліся як раз на конт Крамбамбулі. Казаў, што новы альбом пішацца ў стылі рок-н-рола. Магчыма, што выйдзе на Каляды, калі пасьпеюць запісацца. Калі не, усё роўна будзем спрабаваць зрабіць вялікі канцэрт, дзе ўжо будуць прэзэнтаваныя штук 10 новых песень.
And I'm sorry for just being me...
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Алёнка, уаў :)
User avatar
VaLaDaR
Сябар
Posts: 33
Joined: 27.09.2005 - 07:46
Location: Мiнск
Contact:

Post by VaLaDaR »

Алёнка wrote:Сёньня зь Лявонам сустракаліся як раз на конт Крамбамбулі. Казаў, што новы альбом пішацца ў стылі рок-н-рола. Магчыма, што выйдзе на Каляды, калі пасьпеюць запісацца. Калі не, усё роўна будзем спрабаваць зрабіць вялікі канцэрт, дзе ўжо будуць прэзэнтаваныя штук 10 новых песень.
Гэта добра
Усё на крыві, усё на касцях,
Усё шматзначнае адназначна!..
Я маю свой герб, я маю свой сцяг,
Я маю свой край, дзе дыхаць мне смачна!
Staś

Post by Staś »

Вельмі б хацелася даведацца, на які адрас (вядома ж, электронны) можна было б ліставаць Лявону Вольскаму (пакуль яшчэ праца над чарговаю плыткаб вядзецца)? Калі ласка, падкажыце. Бо ёсць што пісаць!
І яшчэ: дзе можна знайсці "Радыё" (3. альбом) у фармаце мп3?
Стась

Post by Стась »

Мой папярэдні пост недарэчна сапсаваны няпрыняццем лацінкавае літары "сь" у імені. Непарадак ;). Дарэчы, наколькі памятаю, гасьцёўня НРМ.бай.ком не прыймае лацінкавую "ў".
User avatar
Slaver
Адміністратар
Posts: 882
Joined: 23.08.2005 - 08:48
Location: Менск

Post by Slaver »

Anonymous wrote:Мой папярэдні пост недарэчна сапсаваны няпрыняццем лацінкавае літары "сь" у імені. Непарадак ;). Дарэчы, наколькі памятаю, гасьцёўня НРМ.бай.ком не прыймае лацінкавую "ў".
Offtop: Рухавік форуму чамусьці не жадае бачыць лацінкавых літараў у імёнах. У тэксце можна пісаць колькі жадаеш, а ў імёнах - не... Пакуль не знайшоў рашэньня праблемы...
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Стась, лістуйце [email protected]. А апошняй плыткі Крамбы ў мп3 пакуль нідзе няма.
And I'm sorry for just being me...
Стась

Post by Стась »

Алёнка, дзякі!
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Ён ужо запісваецца!!!
And I'm sorry for just being me...
User avatar
MAMont
Сябар
Posts: 9
Joined: 4.11.2005 - 11:26
Location: Мiнск
Contact:

Post by MAMont »

а дата выхода уже известна или нет?
User avatar
Alonka
Першы сакратар па сувязях з грамадскасьцю
Posts: 1341
Joined: 16.09.2005 - 15:37
Location: Менск
Contact:

Post by Alonka »

Люты-сакавік 2006га. 30га лістапада (трэ ўдакладніць назву кавярні) і 6га сьнежня ("Графіці") будуць канцэрты Крамбы з часткова новымі песьнямі.
And I'm sorry for just being me...
Post Reply